HARKLOWSKI PARK NARODOWY

Latest from the Blog

Harklowski Park Narodowy

Mimo że niby wróciłem znów zniknąłem, z prostego powodu- blog mi się zepsuł. Początkowo próbowałem go naprawić, później go porzuciłem, teraz znów do niego wróciłem, i w końcu mogę dodawać posty, ale walka nadal trwa. Ponieważ jesteśmy w Harklowej na Podkarpaciu zmieniam tematykę bloga na dwa miesiące na stricte dotyczącą naszego „Harklowskiego Parku Narodowego”- mamCzytaj dalej „Harklowski Park Narodowy”

Ptaki miasta 20.04.2022

Pierwszy wpis stricte o przyrodzie po przerwie, poświęcę może aby powiedzieć co nowego słychać na skwerze woyciechowskiego. Ano, dzieje się, bo jest wiosna🐥. Wśród ptaków najwięcej jest kapturek- te małe, hałaśliwe stworzonka w kółko uwijają się jak w ukropie od krzaka do krzaka. Ich zgrzytliwo-melodyjny śpiew, jest po prostym pitoleniu bogatek i fletowych, aksamitnych wyśpiewachCzytaj dalej „Ptaki miasta 20.04.2022”

Ptaki miasta wracają!

Długo mnie nie było, właściwie rzecz biorąc to rok, miesiąc i kilka dni. I kiedy już myślałem że o tym blogu można już zapomnieć, nagle impulsywnie postanowiłem powrócić. Nic w sprawie kontekstu się nie zmieni- będą się pojawiały wpisy o ptakach Żoliborza i Warszawy, o Harklowej (na ile na to pozwoli internet;) i sprawozdania zCzytaj dalej „Ptaki miasta wracają!”

Jeśli chcesz więcej, zapisz się!


%d blogerów lubi to: